Strona główna » Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

 

Szanowny Kliencie, jeżeli znalazłeś się na tej stronie, oznacza to, że najprawdopodobniej coś poszło nie tak w realizacji zamówienia i nie jesteś zadowolony z dokonanego zakupu. Nie ma jednak powodów do zdenerwowania! Nasza firma szanuje Twoje prawa. Poniżej zamieściliśmy informacje, które pozwolą Ci szybko i wygodnie złożyć reklamację lub dokonać zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (KPB Spółka z o. o. ul. Hagera 41, 41-800 Zabrze - telefon: 577-464-123; e-mail: biuro@najtanszy-sport.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwroty proszę kierować na adres:


KPB Spółka z o. o.
ul. Hagera 41 / poziom -1
41-800 Zabrze
e-mail: biuro@najtanszy-sport.pl
telefon: 577-464-123


UWAGA
Zwracany towar musi posiadać 100% wartości którą państwo od nas otrzymali. W przypadku stwierdzenia iż zwracany towar nosi ślady użytkowania zwrot nie zostanie uwzględniony. Nie odbieramy paczek za pobraniem. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 577-464-123 lub biuro@najtanszy-sport.pl

Dokonując zwrotu lub reklamacji prosimy o  przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza:
formularz zwrotu lub reklamacji towaru
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu