wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Reklamacje i zwroty
Kategorie
Kontakt
 • Najtańszy-SPORT
  ul. Koziełka 13
  44-190 Knurów
  NIP: 969-144-83-85
 • E-mail:sklep@najtanszy-sport.pl
 • Telefon577-464-123 Przemek
 • Godziny działania sklepuBiuro obsługi klienta czynne poniedziałek - piątek w godzinach 8.00 - 19.00, soboty 9.00 - 13.00, w niedziele i święta nieczynne
Systemy płatności
 • Przelewy24
 • iMoje
Chmura tagów

Reklamacje i zwroty

Szanowny Kliencie, jeżeli znalazłeś się na tej stronie, oznacza to, że najprawdopodobniej coś poszło nie tak w realizacji zamówienia i nie jesteś zadowolony z dokonanego zakupu. Nie ma jednak powodów do zdenerwowania! Nasza firma szanuje Twoje prawa. Poniżej zamieściliśmy informacje, które pozwolą Ci szybko i wygodnie złożyć reklamację lub dokonać zwrotu towaru w ramach odstąpienia od umowy.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Najtańszy-SPORT Przemysław Bojczuk ul. Mieszka I 7c/14, 44-194 Knurów; telefon: 577-464-123; e-mail: biuro@najtanszy-sport.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Zwrot proszę kierować na adres:


Najtańszy-SPORT
Przemysław Bojczuk
ul. Mieszka I 7c/14
44-194 Knurów

e-mail: biuro@najtanszy-sport.pl
telefon: 577-464-123

Dokonując zwrotu proszę o przesłanie wypełnionego i podpisanego protokołu zwrotu towaru: http://najtanszy-sport.pl/zwrot/protokol-zwrotu.pdf

UWAGA
Zwracany towar musi posiadać 100% wartości którą państwo od nas otrzymali. W przypadku stwierdzenia iż zwracany towar nosi ślady użytkowania zwrot nie zostanie uwzględniony. Nie odbieramy też przesyłek ze zwrotem wysłanych przez klientów za pobraniem. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: 607-545-633 lub biuro@najtanszy-sport.pl

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Baner dol
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl